До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти з 1 березня 2024 року буде здійснюватися прийом заяв про зарахування до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік.

Документи будуть прийматися із дотриманням алгоритму дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім», «Повітряна тривога»:

• заява;
  •  свідоцтво про народження дитини;
  •  довідка форми 086-1/о – висновок про поточний стан здоров’я дитини із зазначенням групи для занять фізкультурою;
  •  форма 063 – виписка про наявність профілактичних щеплень;
  •  фото 3х4 – 6 шт.).

Першочергове право на зарахування до 1-х класів мають діти, які проживають за мікрорайоном гімназії.

Звертатися до приймальні (кабінет №21) з 14.20 до 16.30 щосереди та щочетверга.