Час розваг

28 грудня учні 9А Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської  міської ради зібралися для цікавого заходу "Час розваг". На дітей чекали різноманітні ігри, кросворди та ребуси. Але цікавинка була в тому, що спілкуватися під час ігор треба було англійською мовою. Учням запропонували різноманітні види діяльності, в яких вони показували свою компетентність у країнознавстві, демонстрували власні театральні здібності та вправлялись у швидкості виконуючи умови гри.

Наприкінці заходу діти відмітили, що так вивчати англійську мову цікаво та легко. Під час гри  школярі мали можливість розкрити свої мовленнєві, інтелектуальні та творчі здібності, спробували себе у різних ролях та ситуаціях, дізналися багато нового та вивчали предмет більш усвідомлено. Головне ж, що захід відбувся на позитиві!

Ольга Устинова

Переглядів: 78 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2