Даруємо тепло своїх сердець

Сьогодні, 19 грудня, відзначається День Святого Миколая - одне з найважливіших церковних свят. Взимку цього свята особливо чекають діти, так як, згідно з традицією, святий залишає у них під подушкою солодощі та подарунки. Всі ми родом з дитинства. Любимо отримувати подарунки, а також їх дарувати. Віримо в добро, в казки, в дива, в те, що чудеса трапляються.  Учні 9-х класів Гімназії №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради разом з батьками(особлива вдячність родині Момот Т.О.) і вчителями  побували в ролі Миколая та передали до відділення онкогематології  дитячої міської клінічної лікарні книги, іграшки, шкарпетки, розвиваючі ігри та солодощі. Молодь і дорослі побажала хворим діткам здоровя та швидкого одужання, а їх рідним сил, терпіння та віри в чудо. Усім  гарного настрою, радіти життю та миру на планеті!

Вікторія Іващенко

Переглядів: 72 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 0.0/0