До Дня доброти

17 лютого 2022 року учні 1-4  класів Полтавської Гімназії
 № 8  імені Панаса Мирного зустріли з великим бажанням проявити  свою найкращу людську якість – доброту.  Доброта – це одне з найбільш світлих почуттів, що навіки вражає людську душу і серце. Тільки добра людина може відчути справжнє щастя, безтурботність. У  День спонтанного прояву доброти діти прагнули дарувати оточуючим добро і отримувати у відповідь такий же безцінний дар.
           Цікавою стала виставка-торбинка «Добрих справ» куди діти надіслали свої добрі справи вже зроблені ними та які ще планують зробити. Розуміючи, що не всі добрі справи можна спланувати, діти просто  вчилися бачити ті життєві обставини, де можна дарувати свою доброту. Школярі писали листівки, вироби та дарували їх  іншим дітям класу, школи. Підготували приємні подарунки своїм рідним, знайомим. Склали словник   «Слова доброти».
                    У цей день діти краще зрозуміли, що   володіти високим даром робити добро може кожен, варто тільки  простягнути руку ближньому, підтримати, допомогти.  Не бійтеся дарувати добро  і ваше серце наповниться  радістю!
                                                                  Ніна Торяник

Переглядів: 82 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/3