Фізична культура – запорука здоров'я!

З 6 по 10 грудня 2021 року у Гімназії №8 імені Панаса Мирного     Полтавської міської ради проходив методичний  аукціон учителів фізичної культури. Робота  була спрямована на набуття необхідних знань, вмінь та навичок, формування основних фізкультурних компетентностей, всебічного фізичного розвитку та ціннісного ставлення до свого здоров`я. Тиждень розпочався з відкритого уроку  для учнів 6-А класу ( учитель Шульга В.І.) на тему «Осмислення вже відомих знань, вмінь і навичок з волейболу». Здобувачі освіти впорались із поставленими завданнями та продемонстрували свої вміння.  Відкритий урок відбувся і в 2-А класі (вчитель Олексенко Л.О.),  під час якого учні показали свої вміння у гімнастиці, показавши різноманітні вправи на  гімнастичній стінці, продемонстрували  розвиток уваги та кмітливість у рухливих іграх.
Відбувся конкурс малюнків на спортивну тематику «Фізкульт-ура-ура-ура», який дав можливість дітям проявити себе не лише у малюванні, але й показав їх кругозір і фантазію. Для учнів 6-х класів проведено сторітеллінг «Моя історія успіху», де вони з захопленням слухали про досягнення відомих українських спортсменів,  їх шлях до успіху. Після перегляду відеоролику кожен мав можливість поділитися своєю думкою щодо історії успіху. По завершенню тижня  було організовано змагання з волейболу серед учнів 9-х класів. Багато позитивних емоцій,​​​​​​​ заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань.

Лілія Олексенко, учитель фізичної культури

Переглядів: 91 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2