Кажуть, що театр починається з "вішалки"

Кажуть, що театр починається з "вішалки". Але насправді він починається по той бік  куліс - там, де народжуються вистави.
    12 листопада 2021 року учні 2 - А та 3 класів Гімназії №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради мали можливість зазирнути за лаштунки Полтавського академічного обласного театру ляльок. Діти побачили те, чого зазвичай не бачать глядачі: де отримують своє життя ляльки, де створюють декорації і костюми лялькам та акторам, ознайомилися з  складним процесом створення вистави і потоваришували з деякими ляльками.
Не загубитися в калейдоскопі лабіринтів театру їм допомогли артистка  - провідний майстер сцени  Буторіна Марфа Іванівна та актриса Шустова Юлія Олександрівна.
  Нехай живе в дитячих серцях віра в дива і здійсняться найзаповітніші бажання.

Ірина Чернікова, Олена Безкоровайна

Переглядів: 78 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/1