Книга - це світ видимий через людину.

6 жовтня 2021 року учні 2 - А класу Гімназії № 8 імені Панаса Мирного приєдналися до дружньої родини читачів Книжкового Королівства Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного.
 Діти ознайомилися з виставкою визначних жінок України, приміщенням бібліотеки, розмаїттям літератури, незвичними книгами. Разом з бібліотекарем відділу розвитку читання та соціокультурної діяльності та мавпочкою Еті вирушили в мандрівку Книжковим Королівством. Діти підтвердили свої неабиякі знання дитячої літератури, правил поводження з книгою та довели мавпочці Еті, що читаючи - ми стаємо мудрішими, кмітливішими, розумнішими...
 Бажаєм нашим юним ерудитам і надалі мати бажання черпати знання з глибокої та мудрої криниці - книги.
 Ірина Чернікова

Переглядів: 78 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/1