Лісовий равлик привітно відчиняє двері

5 листопада учні Гімназії №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради відвідали   ферму "Лісовий равлик".Біля входу їх зустріли два чорні лабрадори, які живуть на території,доглянуті газони, на яких так і хочеться посидіти, затишна тераса, уважні працівники та дитячий майданчик.
Школярам розповіли про локації та про те, що на території в сезон вирощують понад 600 тисяч равликів двох видів.Щоб з ними познайомитись діти відправились до підвального приміщення.
Під час екскурсії учні дізналися, що равликів експортують до Іспанії та на замовлення в інші міста України .Розповіли  про розмноження, вирощування, збір ікри, кілограм якої коштує 70 тисяч гривень.
Коли екскурсія завершилась ,діти пішли до тераси.Там на кожного  подали дегустаційну порцію равликів з трьома різними соусами.
Школярі брали участь в конкурсах,за що отримали  подарунки.Також охочі придбали собі равликів.Тож,учні поповнилися новими знаннями ,враженнями та задоволеними повернулися до школи.

Світлана Чипенко, Марина Кононенко

Переглядів: 70 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/1