Мала Академія Наук – осередок інтелекту, креативу, таланту.

6 жовтня 2021 року учні 9-х класів Полтавської гімназії №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області Дорохін Микита, Соник Олександра та Ляшенко Дарія узяли участь у щорічній обласній науково-практичній конференції «Пізнання минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації», яка була присвячена 10 річчю створення МАН.

Мала Академія Наук – це потужний інструмент для розвитку  талановитої молоді. За ці роки з її легкої руки путівку у життя отримали сотні полтавців, які сьогодні уявляють собою прогресивне майбутнє нашої держави. З 2006 року з МАН співпрацює і наш навчальний заклад. 116 випускників на різних відділеннях і секціях презентували власні наукові дослідження. Рева Ігор, Пантелейчук Маргарита, Засімович Ірина, Мантрова Анна, Радкевич Богдан отримали призові місця на ІІІ Всеукраїнському етапі у Києві, а Рева Ігор, посівши І місце у секції екології став першим стипендіатом Стипендії Президента України. Для організації роботи у МАН в закладі діє творча група по роботі з обдарованими дітьми, яку очолює Рева І.А. Багато колишніх вихованців МАН пов’язали своє життя із науковою роботою та працюють у вишах Полтави, Харкова, Дніпра, Києва.

Ірина Рева, учитель історії та правознавства

Переглядів: 89 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/5