“Ми проти насильства”

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року в Україні, проходе акція “16 днів проти насильства”, з метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, адже найвищою цінністю будь – якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

В рамках акції  з учнями 9-их класів проведена бесіда, мета якої– сформувати нетерпиме ставлення до проявів агресії, розвивати співчуття, навички надання та отримання допомоги.

Школярі переглянули відео про види насильства та як запобігти його в сім’ї. Після чого поговорили про рівність прав чоловіків і жінок та шляхи вирішення конфліктів.

Ключовим завдання заходів є привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

Аліна ТАРАН, класний керівник 9-А класу

Переглядів: 74 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2