Мир очима дітей

21 вересня традиційно в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета.

З нагоди Дня миру учні Гімназії №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради долучились до проведення акції «Мир очима дітей». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.  До кожного паперового голуба прикріпили своє розуміння поняття «мир», для когось це спокій, для когось гармонія, для когось братерство.

Цією акцією діти бажають усім людям здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Оксана РОМАНЕНКО

Переглядів: 81 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/3