Муза чи обуза?

14 вересня 2021 року учні Гімназії №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради відвідали захід у Полтавській обласній універсальній бібліотеці  імені І.П. Котляревського.

Учням було запропоновано спочатку перевірити свою інтуїцію та здогадатися про кого йтиме мова. Цією видатною особистістю була Ольга Кобилянська. Працівники бібліотеки розповіли про історію її кохання до Осипа Маковея. Наступною зупинкою стало обговорення хто ж в їхній парі був музою, а хто обузою? Учні висловлювали свої думки, дискутували та ставили проблемні питання.

Ще одним цікавим моментом була розповідь про любов Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської. Роман який тривав 16 років, 8 з яких був епістолярно.

Учні щиро вдячні працівникам бібліотеки за інформативний захід та чекають з нетерпінням нової зустрічі.

Аліна ТАРАН, класний керівник 9-А класу

Переглядів: 80 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2