Пам'ять Бабиного Яру…

29 вересня 2021 року у Полтавській гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області відбулися заходи з вшанування Дня пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру.

29–30 вересня 1941 року у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв. Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя близько 100 тисяч людей – євреїв, ромів, полонених червоноармійців, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних заручників, українських націоналістів і радянських партизанів, в’язнів Сирецького концтабору.  80 років відділяє нас від цієї страшної трагедії, визнаної Світом як злочин проти людяності. Уже виросло не одне покоління тих, хто не був свідком тих днів, але у душі кожного живою є пам'ять про тисячі безневинно знищених жертв у Бабиному Яру. У Полтавській гімназії № 8 імені Панаса Мирного були організовані та відбулися заходи, присвячені трагічним роковинам. Навчальний день розпочався із Загальношкільної хвилини мовчання та проведення Національного уроку Пам’яті трагедії Бабиного Яру. Учні 6-А класу разом із класним керівником Світланою Чипенко відвідали Меморіал пам’яті жертв розстрілів євреїв у Полтаві. Учні 9 класів ознайомилися із документальним фільмом «Трагедія Бабиного Яру. Погляд через десятиліття».

Ірина Рева, учитель історії та правознавства

Переглядів: 76 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/4