Подорож до гончарної столиці України

24 вересня 2021року учні 2-4 класів Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради відвідали гончарну столицю України смт Опішне.
       Метою екскурсії було познайомити школярів з гончарною спадщиною нашого краю, виховати повагу до  майстрів глиняного посуду, любов до рідної землі.
      Учні з цікавістю і захопленням слухали розповідь екскурсовода, дізналися багато про опішнянських майстрів та побачили їхні вироби, мали змогу  своїми руками відчути теплу глину.
       З великим задоволенням діти гуляли під відкритим небом серед виставки садово-паркової кераміки. Закінчилася екскурсія на місцевому базарі, де кожен зміг купити подарунок собі та своїм рідним.
                                                                                                              Ольга Бехтер

Переглядів: 94 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/5