Прочитав книгу сам – передай іншому.

З 27 вересня по 1 жовтня  учні Гімназії 8 імені Панаса Мирного Полтавської  міської ради долучилися до проекту  «Приєднуйся до буккросінгу». Прочитав книгу сам – передай іншому..
«Буккросинг», з англійської – циркуляція книг. «Букросинг» сьогодні став популярним в 130 країнах світу і охопив близько півмільйона людей.
Ідея проекту полягає в тому, що ви прочитали книгу і не відкладаєте її в шафу, де вона нікому уже не потрібна, а передаєте далі іншому читачеві і так по ланцюжку. Виходить так, що світ перетворюється в одну велику бібліотеку.

Бібліотекар запросила учнів і вчителів підтримати цю чудову ініціативу книгооберту. Стіл для обміну книжками встановили в холі щколи. Сподіваємось, що така гарна традиція буде дієвою в нашій школі і любов до читання стане ще більшою! Читайте книжки і приносьте до нас на поличку.

Ольга Устинова

Переглядів: 80 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/5