Проінформовані – значить озброєні: скажмо корупції – геть!

01 грудня 2021 року у Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради відбувся правовий аукціон для учнів 9-Б класу в рамках Всеукраїнського тижня доброчесності.

Корупція в Україні залишається однією з топових проблем, що заважають їй розвиватися і рухатися вперед. Подолати її необхідно якомога швидше. Та чи зажди ми правильно розуміємо, що таке корупція, як діяти, якщо стаємо учасниками, або свідками такого ганебного явища? Щоб допомогти молоді розібратися у цьому в рамках Всеукраїнського тижня доброчесності для учнів 9-Б класу урок правознавства пройшов у формі інтелектуального аукціону «Павутиння корупції».  Під час уроку на конкретних прикладах діти могли пересвідчитися, який удар несе це явище по економіці, репутації, політиці країн та завдає збитки, дізналися про цікаві історичні факти, пов’язані з корупцією.  Учні ознайомилися з  різновидами корупції та з тим, як треба діяти, якщо  зіткнулися з таким явищем. А головне, діти утвердилися в думці, що корупція – це зло для всіх!

Ірина Рева, учитель історії та правознавства

Переглядів: 95 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/3