#Розвивати_або_навчати:_Освітній_Квест

30 жовтня 2021 року педагоги Гімназії 8 імені Панаса Мирного Юлія Якименко та Світлана Чипенко взяли участь у Mini-EdCamp Kharkiv RANOK School за темою: Розвивати або навчати: Освітній Квест при Школі Ранок в м.Харкові.

Даний захід з першої і до останньої хвилини вражав насиченою програмою, професійністю спікерів та любов'ю до професії усіх учасників.

Учасники мали змогу поспілкуватися з освітнім омбудсменом Горбачовим Сергієм, який розповів, як захистити свої права та відповів на всі їхні запитання. Також була присутня Должанська Юлія, учитель української мови та літератури Школи Ранок, фіналістка конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2021, яка поділилася практичними лайфгаками, що використовує на своїх уроках.

Усі присутні учителі щиро ділилися власним досвідом.

Цікавинками здивували майстер-клас "Дизайнерська екоторбинка", пісочна анімація, тренінг "Уроки доброчесності" та пригодницький квест у парку імені Горького.

Усі учасники отримали задоволення, знайшли нових друзів і щиро сподіваються, що даний рух стане кроком до освітніх змін.

Юлія Якименко, Світлана Чипенко.

Переглядів: 90 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/3