« Що читають підлітки»

25 жовтня у Гімназії №8 імені Панаса Мирного вирішили дізнатися, що читають підлітки. А чи читають вони взагалі? Питання досить актуальне у сучасних реаліях, адже в епоху смартфонів та гаджетизації ми забули про стару, добру паперову книжку.

Саме тому, з метою популяризації читання серед учнівської молоді було проведено онлайн захід для 8-9 класів «Література для підлітків». Учням було запропоновано порівняти між собою паперову та електронну книгу.  Потім діти переглянули відеоролик з презентацією найцікавіших сучасних книжок. Було безліч спойлерів, і саме тому багато учнів виявили бажання прочитати  запропоновану літературу.

Загалом захід пройшов в атмосфері позитиву, дружнього діалогу, та обіцянки читати більше.

Аліна ТАРАН, Ольга УСТИНОВА

Переглядів: 83 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/1