«Стійте всіма силами за Україну»

25 листопада 2021 року учні 9-А класу Гімназії №8 вкотре відвідали Полтавську обласну бібліотеку для дітей імені Панаса Мирного.

Цей захід відбувся  в форматі біографічних замальовок та бесіди під назвою «Кохання і любов Володимира Винниченка». Де учні приймали участь в обговоренні постаті  українського письменника, митця, громадського й політичного діяча.

Під час бесіди діти дізналися багато біографічних відомостей про письменника. Володимир Винниченко був ексцентричною та неординарною постаттю в українській історії. Довідались чимало цікавих і маловідомих подробиць його біографії.  Відтак в затишній атмосфері вони продовжили обговорення цієї непересічної особистості, зокрема його оригінальних поглядів на кохання і Україну.

Володимир Винниченко – письменник світового рівня, який входить у культурне сьогодення незалежної України.

Аліна ТАРАН, класний керівник 9-А класу

Переглядів: 69 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2