Тиждень на гостинах в ЇЇ Величності Історії

З 22 по 26 листопада 2021 року у Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради проходив предметний тиждень суспільних дисциплін.

Одним із завдань сучасної шкільної освіти є формування креативної, компетентної та різнобічно розвинутої особистості, здатної орієнтуватися у величезному потоці фактів та інформації. Адже недарма говорять: « Сьогодні – завці історії, а завтра – її творці». Саме під таким гаслом у Гімназії № 8 імені Панаса Мирного пройшов тиждень суспільних дисциплін. Його метою було не тільки поглиблення і перевірка фактичних знань учнів з предметів суспільного циклу, а й підвищити інтерес учнів до історії, мотивувати їх до вивчення більш глибоко предмету. Тиждень суспільних дисциплін розпочався із участі учениці 9-Б класу Бокань Діани ( керівник І.О.Козіна) у Обласній науково-практичній конференції «Ми діти твої, Полтавщина, вичаємо віхи твої», присвяченої 130 річчю Краєзнавчого музею імені В.Кричевського, де дівчина посіла ІІ місце. Продовжили низку цікавих заходів  традиційне у закладі засідання інтелектуального  клубу «Що?Де?Коли?», присвяченого тематиці права та юриспруденції. У запеклій розумовій бортьбі перемогла команда 9-Б класу (учитель Рева І.А.) Під час уроку історії у 6-Б класі, учні вивчали тему Фініції в давнину, під час якої у різних інтерактивних формах ознайомилися із цією цікавою країною та скуштували фініки(учитель Рева І.А.). Справжнім феєрверком знань давніх цивілізацій Єгипту та Індії стала історична вікторина у 6-Б класі «У пошуках скарбів» (учитель Рева І.А.).  Завершення тижня ознаменував урок з історії України у 7 класі, присвячений темі Володимира Великого та хрещення Русі ( учитель Пархоменко Л.В.), а також урок-реквієм у 9-А класі, присвячений річниці вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр в Україні по закінченні якого було проведено акцію «Свіча памяті» ( учитель Рева І.А.)

Ірина Рева, учитель історії та правознавства

Переглядів: 91 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2