“Тиждень здоров’я” у ГПД

Із 18-22 жовтня 2021 року в початкових класах оголошено “Тиждень здоров’я”. У цей період учні поринули в країну “Здоров’я”.  Адже на даний час школа відіграє велику роль у розвитку здоров’я дитини, її ставлення до нього, реальних дій і вчинків.

Для дітей проведено  виховну вікторину “Корисно – шкідливо”, завдяки якій діти з цікавістю дізнавалися про те, що ж на справді приносить користь їхньому здоров’ю, звідки у них береться енергія, хороша пам’ять  і т.п.

Під час проведення гри “Вітаміни”, ми розібралися  у яких продуктах харчування знаходяться Вітаміни, та для чого їх потрібно вживати. Дізналися на скільки вони корисні.

Також, з цікавістю учні грали в дидактичні ігри “Знайди помилки Незнайки”, “Доповни прислів’я” та відгадували загадки-ребуси.

Вихователь ГПД, Анастасія Тарасюк

Переглядів: 85 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/1