Урок пам’яті «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя»            (до Дня виведення радянських військ з Афганістану)

15 лютого у Полтавській гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради  для учнів  9-х класів проведено он-лайн урок пам’яті до Дня виведення радянських військ з Афганістану

15 лютого 2022 року виповнюється 33 років з моменту закінчення завершального етапу виведення радянських військ із Афганістану. Воєнно-політична спецоперація СРСР в Афганістані 1979–1989 років тривала 9 років, 1 місяць і 19 днів. Афганська війна жорстоко зачепила всіх її учасників, і особливо їх сім’ї.
Під час проведення уроку пам’яті «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя» учні змогли ознайомитися із причиною, перебігом війни, участю у ній українців та наших полтавських юнаків.  Не зважаючи на різну історичну оцінку цієї події, дев’ятикласники пересвідчилися, що  Афган - страшна пам’ять, страшної війни, уроки якої мають бути засвоєні нашими політиками і ніколи не повторюватися, особливо в умовах постійної агресії з боку Росії.

Ірина Рева, учитель історії та правознавтва

Переглядів: 88 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2