Увага  -  ПОЖЕЖА!!!!

8 жовтня 2021 року у Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради проведено спеціальне об'єктове  навчання (тренування) з питань цивільного захисту за ввідною «УВАГА! Порушення з причини пожежі режиму роботи закладу. Евакуація учасників освітнього процесу».

Навчання та тренування проведено для того, щоб практично перевірити здатність працівників та учнів гімназії діяти в умовах виникнення надзвичайної ситуації для захисту, рятування та збереження здоров'я людей. Протягом дня зі школярами проведено тематичні години спілкування, бесіди, конкурси, інтелектуальні та спортивні ігри;  діти, педагогічний та технічний персонал закладу тренувалися діяти організовано при потенційній небезпеці.

Усі учасники заходу отримали досвід та яскраві враження від тренувань. Цей день дав змогу дітям відчути особисту відповідальність за збереження життя та здоров'я не тільки самих себе, а й за життя та здоров'я своїх товаришів, друзів, рідних.

Світлана Богодиста

Переглядів: 85 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/1