Від серця до серця

29 жовтня учні 9-х класів Гімназії 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради передали до відділення онкогематології дитячої міської клінічної лікарні канцтовари, книжки, банани, печиво в рамках проєкту "Діти - дітям". Школярі виявили ініціативу, а батьки знайшли можливість підтримати їх морально і матеріально в прагненні зробити подарунки 18 дітям, які зараз перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології. Момот Тетяна Олександрівна, мама однієї з учениць 9-го класу, яка займається волонтерством і сьогодні виступила в ролі доброї феї, втіливши  в життя мрію однієї дівчинки Анюти,  яка дуже хотіла мати схожий на гітару інструмент укулеле і навчитися на ньому грати. Сьогодні Аніна мрія здійснилася, вона отримала укулеле, а значить одній дитячій душі стало тепліше. Я вдячна долі, що мене оточують добрі, щирі душею діти та батьки, які небайдужі до чужого горя. Бажаю всим залишатися здоровими.
Вікторія Іващенко

Переглядів: 78 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2