Всеукраїнський Олімпійський урок!

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у Гімназії №8 імені Панаса Мирного традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Для учнів 5-9 класів відбулися змагання з піонер- болу, корф-болу , волейболу.
У рамках Олімпійського уроку були проведені «Веселі старти» серед учнів початкової школи, також  діти взяли участь у конкурсі малюнку на тему «Спорт – сила, краса, здоров`я». До проведення заходу долучилися не лише учні, а й батьки та педагогічний колектив. Кожна гра відбувалась у дружній та веселій атмосфері. Всі учасники були задоволені, отримали  заряд позитивних емоцій, бадьорості та енергії. Ми ще раз переконались, що в нашому закладі працюють і навчаються спритні, сміливі та сильні люди.

Лілія Олексенко, учитель фізичної культури

Переглядів: 97 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/4