З любов’ю до квітів та краси

Сьогодні, 27 вересня 2021 р., учні 1 та 2-А класу Полтавської гімназії № 8 імені Панаса Мирного побували у чарівному куточку квітів і краси – невеликому підприємстві Полтавської госпрозрахункової  дільниці зеленого будівництва ( вулиця Нижньо-Млинська,  33).  Учні побачили парники, познайомитися з  робітниками, які вирощують квіти  та доглядають за ними. Завдяки їхнім працьовитим невтомним рукам наше місто потопає у квітах від ранньої весни до пізньої осені. Одна із працівниць, Оксана Григорівна, провела цікаву екскурсію та розповіла цікавинки про квіти. На згадку про зустріч діти отримали дарунки – квіти у горщиках для озеленення класів. Дякуємо працьовитим рукам, що творять красу і до нової зустрічі на острівці її творення !

Ніна Торяник

Переглядів: 86 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/4