Здорова родина – здорова дитина

23 вересня у Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради відбулося сімейне спортивне свято « Здорова родина – здорова дитина». На свято були запрошені учні 3 і 4 класів, батьки та класні керівники. Чудовий настрій, дитячі посмішки, позитивна дружня атмосфера панували на заході. Батьки та вчителі власним прикладом показали, що заняття спортом – це цікаво і корисно для здорового та активного життя.
      Весело і цікаво відбувалися спортивні естафети.  Перемога переходила від однієї команди до іншої. Та зрештою перемогла дружба. За  участь  у змаганнях учасники отримали грамоти та солодкі призи.
     Дякуємо усім батькам, які підтримали своїх дітей та зробили їх навчання цікавішим!
                                                                                                         Ольга Бехтер

Переглядів: 90 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/4