ЖИТТЄВІ ВІРАЖІ

22 вересня учні 9-б класу Гімназії 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради побували в Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім.Панаса Мирного. Школярі мали змогу переглянути інтерактивну виставку "Наука - це вона"- освітній арт- проєкт,  організований STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).
Учні познайомились з біографіями дванадцятьох дивовижних українських науковиць XX- XXI століття та переконались, що українські жінки зробили чималий внесок у розвиток науки, спростувавши стереотип про те, що "серйозна наука" - це не жіноча справа. Далі молодь побувала на біографічному розслідуванні "МУЗА чи ОБУЗА". Чудовий фахівець Марина Пантелеївна здійснила неймовірну подорож для школярів сторінками життя та кохання класика української літератури Ольги Кобилянської та Маковея, а також відомого французького драматурга Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської. Після крутезної віртуальної подорожі дітлахи здійснили невеличку прогулянку містом.

Вікторія ІВАЩЕНКО, класний керівник 9 б класу

Переглядів: 81 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2