ЖИТТЯ - ЦЕ ПОДОРОЖ

25 вересня учні 9- б класу Гімназії 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради провели з користю, здійснивши подорож до міста Горішні Плавні. Молодь побувала в музеї Полтавського ГЗК, краєзнавчому музеї м.Горішні Плавні, відвідала одне з найдавніших поселень в Україні - село Келеберду. Особливе захоплення серед школярів своєю величчю викликав оглядовий майданчик кар'єру Полтавського ГЗК, який є
одним з найбільших кар' єрів у світі. З оглядового майданчика учні спостерігали за роботою найбільш великовагових машин у світі - кар'єрних самоскидів, вантажівок марки Caterpilar (США), Komatsu (Японія). Панорама кар'єра вражає. Здається, що це місце сили, де можна спілкуватися з різними світами. Екскурсовод Микола Павлович заволодів увагою дітей з першої секунди своєї цікавої, змістовної розповіді. Дітлахи побували в ролі рудокопів в пошуках золота та коштовних каменів. Закінчилась екскурсія катанням на вітрильному судні. Задоволені школярі поїхали додому, мріючи про наступну подорож. Подорожуйте Україною, любіть  нашу Україну!

Вікторія ІВАЩЕНКО, класний керівник 9 б класу

Переглядів: 86 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2