Зимова казка

За вікном лунають кроки,

Білий сніг кружля в дворі,

Новий рік дарує казку

І дорослим й дітворі.

31 грудня 2021 року в учнів 7 класу Гімназії № 8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради відбувся виховний захід «Зимова казка».

Новорічні та різдвяні свята - чарівний час не лише для дітей, але і для дорослих. Саме у цей час ми всі знову починаємо вірити у казку,сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Діти зайняли свої місця ,які були вказані у їхніх запрошеннях і почали розважатися:співали караоке,відгадували ребуси та загадки на новорічну тематику,відповідали на питання новорічної вікторини та писали анонімні побажання.

Класний керівник згадала важливі події класу за рік,ілюструючи їх слайдами з презентації.Школярі побачили себе у таких рубриках: «Шкільні новини», «Карантин», «Дистанційне навчання», «Готуємося до Нового року».

Захід виявився цікавим,пізнавальним,розважальним. Усі отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій.

МАРИНА КОНОНЕНКО, класний керівник 7 класу

Переглядів: 79 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2