«Золота осінь»

Прихід осені можна вловити по листю дерев. Одноманітні зелені кущі та деревця раптом вибухають барвистим феєрверком. Парк за кілька днів перевтілюється і стає золотисто-червоним.

26 жовтня для  вихованців групи продовженого дня організовано осінню прогулянку до міського парку «Гайок», який розташований неподалік школи. Діти були в захваті від подорожі . Вихованці «купалися» в промінчиках сонця та насолоджувалися різнобарв’ям багряного листя. Дорогою до школи учні назбирали чимало природнього матеріалу, яке пізніше стало цінним  у виготовленні аплікації улюбленого, казкового героя - Льва.

Результатом такої прогулянки є незабутні фото роботи в класі. Осінь – це час прощання з теплом і прохолодою, але маленькі серця дітей буде зігрівати згадка прогулянками осіннім парком.

Анастасія  Тарасюк, Вихователь ГПД

Переглядів: 89 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2