Зустріч з чотирилапими захисниками

17 грудня 2021 року до Гімназії №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради завітали працівники Кінологічної служби зі своїми чотирилапими помічниками.

Фахівці окреслили основний спектр завдань підрозділу, що передбачає координацію діяльності кінологів з ефективного використання службових собак у розшуку й затриманні правопорушників, розкритті розбійних нападів, крадіжок, виявленні наркотичних засобів і вибухових речовин, вогнепальної зброї, забезпеченні публічної безпеки та порядку.

Також вони висвітлили тонкощі та специфіку професії кінолога, ознайомили з умовами праці, зауваживши, що ця професія потребує належного рівня фізичної підготовки, наполегливості, упевненості й терпіння у вихованні своїх підопічних – службових собак.

Діти мали змогу поспостерігати над роботою зі службовими собаками.

Знайомство з кінологами пройшло в надзвичайно дружній і позитивній атмосфері.

Наприкінці зустрічі учні сфотографувалися з чотирилапими друзями.

Оксана РОМАНЕНКО, педагог-організатор

Переглядів: 94 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2