Зустріч з представниками ювенальної пробації

20 вересня 2021 року учні 8 класу Гімназії № 8 імені Панаса Мирного зустрілися з фахівцем  ювенальної пробації м. Полтави Попадинець Є.В.  Головна мета зустрічі - попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Зустріч пройшла у формі діалогу, під час якої обговорили форми булінгу, класифікацію його видів та соціальну структуру, типові риси учнів «булі» та жертв.  Учні також прослухали інформацію про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності.

Попадинець Є.В. дала змістовні відповіді на ряд запитань, які виникли у дітей, та нагадала підліткам про основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації,  у які можна потрапити  і як їх уникнути.

Усі отримали корисну інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Ірина Тутак

Переглядів: 119 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/4