Зустріч з представниками ювенальної пробації

У жовтні  2021 року у Гімназії №8 імені Панаса Мирного відбулася зустріч учнів школи із фахівцем сектору ювенальної пробації міста Полтава Попадинець Є.В.

Це була зустріч з метою профілактики правопорушень в шкільному середовищі. Дітям розповіли про вік з якого настає адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх та подальші їхні наслідки. Учні змогли отримати корисну інформацію та відповіді на важливі для них запитання.

Тепер діти будуть більш компетентні щодо особливостей кримінальної відповідальності неповнолітніх, видів і підстав адміністративної відповідальності малолітніх осіб, як захистити себе в мережі інтернет, як не стати жертвами аферних схем та булінгу.

Адміністрація гімназії щиро вдячна за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу, адже краще попередити будь-яку неприємну ситуацію, ніж потім її вирішувати.

Аліна ТАРАН, Оксана РОМАНЕНКО

Переглядів: 76 | Додав: svetlanachypenko | Рейтинг: 5.0/2